InwestorInwestycję w Łopuchowie realizuje Sp. z o.o EKO Łopuchowo. EKO Łopuchowo od czasu powstania w 2006 roku realizuje długofalowy projekt rozbudowy oraz rozwoju Łopuchowa.

Przez lata działalności w Łopuchowie nabyliśmy doświadczenie. Znajomość tego terenu postanowiliśmy wykorzystać jako deweloper oferując dla Państwa wyjątkowe domy w pięknej okolicy. Dotychczas spółka zrealizowała takie projekty deweloperskie jak Willa Żurawiniec czy Żurawiniec Point oraz była współinwestorem na osiedlu Lubczykowa Góra 2 w Poznaniu.

Projektując nowe osiedle, Łopuchowo Sąsiedztwa użyliśmy najnowszych trendów przykładając największą dbałość o każdy detal. Pragniemy by układ osiedla, metraż domów oraz standard wykończenia zapewnił Państwu oczekiwany komfort oraz wygodę na lata.PomysłodawcaOd trzydziestu lat realizuję przedsięwzięcia deweloperskie.

Łącznie moje firmy wykonały ponad 2500 domów i lokali mieszkalnych.

Osiedle domów w Łopuchowie ma być ukoronowaniem kariery zawodowej.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia i głębokie nowoczesne badania fokusowe obecnych trendów światowych, pragnę stworzyć nowa jakość we współczesnym polskim budownictwie mieszkaniowym.

Struktura sąsiedzka z terenami wspólnymi, z których można, ale nie trzeba korzystać oraz niezależność energetyczna bez śladu węglowego, w enklawie przyrody to całkowicie nowe atrybuty.

Zapraszam Was nie tylko do zamieszkania, ale również do wspólnego dzielenia się z przyrodą np. w czasie treningów biegowych, rowerowych i pływackich

Paweł BugajnyNasze inwestycje

Lubczykowa Góra


Żurawiniec POINT


Willa Żurawiniec


Budynek
biurowo-usługowy
wybierz dom z wizualizacji poniżej
>