InwestorInwestycję w Łopuchowie realizuje EKO Łopuchowo spółka z o.o. Od 2006 roku EKO Łopuchowo realizuje długofalowy projekt rozbudowy oraz rozwoju Łopuchowa.

Przez lata działalności w Łopuchowie nabyliśmy lokalnego wglądu oraz doświadczenia w działaniach na terenie naszych inwestycji i okolic. Znajomość tych obszarów postanowiliśmy wykorzystać w działalności deweloperskiej, oferując Państwu gotowe, energooszczędne, estetyczne domy w pięknej okolicy. Dotychczas spółka zrealizowała takie projekty deweloperskie jak Willa Żurawiniec czy Żurawiniec Point oraz była współinwestorem na osiedlu Lubczykowa Góra 2, wszystkie lokalizacje w Poznaniu.

Projektując kompleksowo osiedle Łopuchowo Sąsiedztwa, sięgnęliśmy po najnowsze trendy i technologie, przykładając największą dbałość do każdego detalu. Chcielibyśmy, aby układ osiedla, metraż domów oraz standard wykończenia zapewnił Państwu oczekiwany komfort oraz wygodę i satysfakcję na lata.PomysłodawcaOd trzydziestu lat realizuję przedsięwzięcia deweloperskie.

Moje firmy wykonały ponad 2500 domów i lokali mieszkalnych.

Osiedle domów w Łopuchowie ma być ukoronowaniem mojej kariery zawodowej.

W oparciu o wieloletnie doświadczenia i głębokie nowoczesne badania fokusowe obecnych trendów światowych, pragnę stworzyć nową jakość we współczesnym polskim budownictwie mieszkaniowym.

Struktura sąsiedzka z terenami wspólnymi, z których można, ale nie trzeba korzystać oraz niezależność energetyczna bez śladu węglowego, w enklawie przyrody, to całkowicie nowe atrybuty.

Zapraszam Was nie tylko do zamieszkania, ale również do wspólnego dzielenia się z przyrodą np. w czasie treningów biegowych, rowerowych i pływackich.

Paweł BugajnyNasze inwestycje

Lubczykowa Góra


Żurawiniec POINT


Willa Żurawiniec


Budynek
biurowo-usługowy